SILVESTR A MAZLÍČCI

Advent je tady a Silvestr cobydup taky. Vzhledem k množícím se dotazům Vám shrneme možnosti, které můžete pro svého psího a kočičího kamaráda udělat, abyste spolu Silvestrovské oslavy ve zdraví a spokojenosti přežili!

Nejlepší pro Vašeho miláčka je, pokud můžete odjet někam, kde Silvestrovské oslavy probíhají v poklidu a pes/kočka nejsou tím pádem vystaveni stresu. Samozřejmě chápeme, že to není vždy možné.

Nabízíme Vám tedy veterinární přípravky, které zklidňují Vašeho psa/kočku při těchto stresových situacích:

  • Sileo gel je přípravkem, který zmírňuje akutní úzkost a strach spojený s hlukem. Jeho výhodou je rychlý nástup – tím pádem možnost podání až přímo na Silvestra. Je zapotřebí podstoupit klinické vyšetření u veterinárního lékaře. Tento přípravek není vhodný pro kardiaky a pacienty se závažnými jaterními a ledvinnými obtížemi.
  • Alavis Calming je čistě přírodní přípravek ve formě tablet. Z osobních zkušeností Vám doporučujeme podávání týden až čtrnáct dní před samotným Silvestrem. 
  • Feliway sprej, difuzér pro kočky. Feliway je kopií kočičích tvářových feromonů, které kočka přirozeně zanechává v prostředí, kde se cítí spokojeně a bezpečně. Jeho použitím tak označíte místa jako bezpečné pro kočku.
  • Feromonové obojky

Sileo gel a Alavis Calming máme k dispozici. Ostatní přípravky na objednávku.

Pro další informace se obraťte na naše lékaře a sestřičky! Rádi Vám se vším pomůžou a poradí, jaký přípravek by Vám a Vašemu parťákovi nejlépe vyhovoval. Zároveň je možné všechny výše uvedené veterinární přípravky objednat v naší ordinaci.

Objednejte telefonicky nebo osobně, vyzvedněte přímo u nás na klinice v Havířově

+420 596 440 607

Těšíme se na Vás a Vašeho mazlíčka

Vyrobeno s láskou. Tlapku na to!

Veterinární klinika LIFE | IČ 28610377